seminaria, konferencje, imprezy integracyjneseminaria, konferencje, imprezy integracyjneseminaria, konferencje, imprezy integracyjneseminaria, konferencje, imprezy integracyjneseminaria, konferencje, imprezy integracyjne
Inspiracje dla biznesu
PROMOCJA REGIONÓW
organizacja wizyt studyjnych dla dziennikarzy, konferencji prasowych

Projekty

Wizyta studyjna w Olsztynie - zima 2016

15-17 stycznia 2016r.


Olsztyn to niekwestionowana stolica województwa warmińsko-mazurskiego, głównie z powodu malowniczej lokalizacji wśród lasów i jezior a także swojej ponad 650-letniej historii, w której udział mieli m.in. Mikołaj Kopernik oraz Erich Mendelsohn. Wiele tu zabytków warmińskiej architektury sakralnej i obronnej od XIV wieku aż do secesji XIX i XX wieku. Spacerując uliczkami starówki można podziwiać pozostałości murów obronnych, masywną sylwetkę Zamku Kapituły Warmińskiej i górującą na zabudową kopułę Bazyliki Katedralnej Św. Jakuba. Klimat tego miejsca dopełniają liczne spektakle, imprezy tematyczne, koncerty i wystawy, umożliwiające doskonałe oderwanie się od codzienności. Dodając do tego fantastyczne położenie geograficzne wśród kilkunastu jezior i Lasu Miejskiego, można podpisać się oburącz pod koncepcją "miasta-ogrodu".

Miasto o każdej porze roku oferuje możliwość aktywnego wypoczynku i moc atrakcji dla mieszkańców oraz turystów, zgodnie z projektem "Olsztyn. Aktywnie!".

W ubiegły week-end o zimowych propozycjach dla aktywnych, mogli przekonać się przedstawiciele mediów ogólnopolskich takich jak: Świat i Ludzie, Rynek Turystyczny, Świat-Podróże i Kultura, Kropka TV, Dziennik Polski, National Geographic Traveler, oraz telewizja TVN.

W programie wizyty było m.in.

Nowoczesne Centrum Rekreacyjno - Sportowe UKIEL, dysponujące doskonałą infrastrukturą do uprawiania aktywności zimowych.
Planetarium z ciekawymi seansami w technologii fulldome np. "Olsztyn moje miasto".
Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe Aquasfera - z basenem o wymiarach olimpijskich.

Dopełnieniem intensywnego programu był wyjazd za miasto, gdzie w kozackiej osadzie Ataman, w otoczeniu pięknej przyrody zorganizowany był kulig.

W Olsztynie można fantastycznie odpocząć o czym już niedługo będzie można przeczytać w relacjach z pobytu w Olsztynie.


<<< powrót do listy

seminaria, konferencje, imprezy integracyjne
seminaria, konferencje, imprezy integracyjne
seminaria, konferencje, imprezy integracyjne
seminaria, konferencje, imprezy integracyjne
seminaria, konferencje, imprezy integracyjne
seminaria, konferencje, imprezy integracyjne
seminaria, konferencje, imprezy integracyjne


Wizyta studyjna - Olsztyn kulturalnie

Nadszedł czas na poznanie kulturalnej oferty stolicy Warmii i Mazur. Dziennikarze mediów ogólnopolskich mieli tym razem okazję uczestniczyć w wizycie studyjnej po hasłem "Olsztyn kulturalnie"...

więcej >>>

Wizyta studyjna - Świdnica

Do Świdnicy zawsze chętnie wracamy. Miasto nazywane jest perłą śląskiego baroku z imponującymi świątyniami: drewnianym Kościołem Pokoju wpisanym na listę UNESCO i monumentalną katedrą św. Stanisława i Wacława...

więcej >>>

Wizyta studyjna - Dni Opola

Dziennikarze mediów ogólnopolskich tym razem wzięli udział w wydarzeniach organizowanych podczas Dni Opola...

więcej >>>